توضیحات دکتر آرام فر در مورد آزمون یازدهم

دانش آموزان عزیز حتما اطلاعات خود درست وارد کنید

دقت کنید ایمیل خود را صحیح وارد کنید زیرا شرایط و قوانین آزمون برای شما ایمیل خواهد شد . (ایمیل www ندارد )

برای شرکت در این آزمون فرم زیر را پر کنید

مطالب زیر را با دقت بخوانید

این آزمون در تاریخ 27 خرداد 1400 ساعت 14 برگزار میشود

شرایط و مقررات شرکت در آزمون:
1- این آزمون مخصوص دانش‌آموزانی می‌باشد که مشغول به تحصیل در سال یازدهم هستند.
تذکر ۱: دانش‌آموزی که موفق به کسب رتبۀ برتر در این آزمون می‌شود، برای دریافت جایزه موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر (ترجیحاً کارت ملی) می‌باشد.
تذکر ۲: در صورتی که دانش‌آموزی مشغول به تحصیل می‌باشد اما به دلایلی مثل دور افتادن از درس بر اثر مسافرت، بیماری و یا ….. سن بالاتری نسبت به دانش‌آموزان سال یازدهم دارد، می‌تواند در آزمون بزرگ مجموعۀ آنلاین آکادمی شرکت داشته باشد.
تذکر ۳: دانش‌آموزانی که در مقاطع پایین‌تر از سال یازدهم، مشغول به تحصیل‌اند مثلاً مشغول به تحصیل در سال دهم یا پایین‌تر از آن می‌باشند، اجازۀ شرکت در این آزمون را دارند.
2- طراحان آزمون، دبیران مجموعۀ آنلاین آکادمی می‌باشند و در طراحی این آزمون، از سوالات کنکورهای آزمایشی و کنکورهای سراسری استفاده نخواهد شد.
تذکر: توجه داشته باشید که سوالات از کیفیت بالایی برخورداراند و اساساً در دستۀ سوالات ساده قرار نمی‌گیرند و کسب نتایج خوب در این آزمون، نیاز به مطالعۀ منظم و حساب‌شده دارد.
۳- سوالات به شکل پرسش‌های چهار گزینه‌ای مطرح می‌شوند و نمرۀ منفی در آن لحاظ خواهد شد.
۴- سوالات اختصاصی در قالب چهار دسته سوال در دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست‌شناسی (یا حسابان و هندسه و گسسته) و دروس عمومی ادبیات، معارف، عربی و زبان برقرار خواهد شد.
۵- تعداد سوالات اختصاصی (شیمی ، فیزیک ، ریاضی تجربی )20 عدد و زیست و ریاضی رشته انسانی 30 عدد است  و همچنین دورم عمومی عمومی ۲۰ عدد می‌باشد.
۶- تاریخ برگزاری آزمون، پنجشنبه 27 خرداد می‌باشد.
۷- زمان شروع آزمون از ساعت ۲ بعد از ظهر روز پنجشنبه می‌باشد و مدت زمان آزمون 160 دقیقه (دو ساعت و چهل دقیقه) می‌باشد.
تذکر ۱: توجه داشته باشید آزمون از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۶ بعد از ظهر روز پنجشنبه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد اما هر کس از زمان ورود به آزمون، تنها به اندازه 160 دقیقه فرصت پاسخگویی به آزمون را خواهد داشت و پس از آن، آزمون بسته می‌شود.
تذکر ۲: در صورت نوسان در نت داوطلب، نرم‌افزار برگزارکنندۀ آزمون، تصور خروج داوطلب از آزمون را خواهد داشت و جلوی ادامۀ آزمون دادن داوطلب گرفته می‌شود.
تذکر ۳: در صورت خروج داوطلب از صفحه آزمون، امکان بازگشت داوطلب به این صفحه مقدور نمی‌باشد.
تذکر ۴: آزمون فقط به شکل آنلاین برگزار می‌شود و شرایط برگزاری حضوری ندارد.
۸- برای نتیجه‌گیری در آزمون، استفادۀ چندباره از کتاب‌های درسی پیشنهاد می‌شود.
۹- همۀ مجموعه در نظر دارد تا برای آمادگی هرچه بیشتر داوطلبان عزیز، کلاس‌هایی را برای داوطلبان مهیا سازد که از طریق سایت و اینستاگرام مجموعه (onlineacademy.ir) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۰- جایزۀ آزمون، یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال معادل با ۱۴۰ میلیون تومان است که به داوطلبی که بتواند در همۀ دروس، درصد بالای ۹۵ را کسب کند، تعلق خواهد گرفت.
تذکر ۱: در صورتی که تنها یک داوطلب بتواند از حد نصاب ۹۵ درصد برای تمامی دروس عبور کند، کل مبلغ جایزه به این داوطلب ارائه خواهد شد.
تذکر ۲: در صورتی که بیش از یک داوطلب موفق به کسب حد نصاب لازم برای دریافت جایزه شوند، مبلغ جایزه تغییر نخواهد کرد و مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بین نفرات برتر، پخش خواهد شد. به عنوان مثال در صورتی که دو نفر موفق شوند که در تمامی دروس، درصد ۹۵ یا بالاتر کسب کنند، به هر یک از این افراد، مبلغ ۷۰ میلیون تومان جایزه پرداخت خواهد شد و در صورتی که ۱۰ نفر موفق به کسب این حد نصاب شوند، به هر یک، ۱۴ میلیون تومان جایزه داده خواهد شد.
۱۱- داوطلب یا داوطلبانی که موفق به کسب جایزۀ مجموعه می‌شوند، باید علاوه بر ارائه مدارک احراز هویت خود، در تمامی برنامه‌های آموزشی و تبلیغاتی مجموعۀ آنلاین اکادمی برای کنکور ۱۴۰1-۱۴۰0 مشارکت داشته باشند.

نظرات اساتید در مورد آزمون

طراحان آزمون